Кузовні запчастини Volkswagen, Nissan, Toyota, Ford, Honda

Продаж кузовних запчастин, автомобільної оптики для Volkswagen, Nissan, Toyota, Ford, Honda


Кожен автомобіль, незалежно від марки, моделі, року випуску і вартості - це рама високої міцності, на яку кріпляться різні елементи або кузовні автомобільні запчастини. Деякі із запчастин - це основа автомобіля, що впливає на технічні характеристики, а інші - декоративні елементи, які не тільки роблять авто більш привабливим, але також підвищують технічні і експлуатаційні характеристики машини.

Актуальність кузовних запчастин


Саме кузовні запчастини створюють зовнішній вигляд транспортного засобу, підсилюють раму і при ДТП приймають на себе удар, зводячи до мінімуму пошкодження для пасажирів і водія. До таких кузовним запчастинах відносять капот, бічні крила, бампер, фари, решітки. Дані елементи кріпляться до кузова авто за допомогою зварювання або болтових з'єднань, після чого фарбуються. В результаті ДТП кузовні деталі деформуються і потребують заміни, після чого потрібно їх фарбувати, щоб ідеально поєднувалися з кузовом авто.

Важливими елементами кузова також є дзеркала, ручки, замки, скла, елементи кріплення і інші додаткові елементи. Вони призначені для заміни зовнішнього вигляду машини. Це можуть бути бічні обважування, спойлер, колісні арки і т.д. Подібні елементи призначаються для зміни зовнішнього вигляду машини. Також пороги, спойлери, обважування і т.д., можуть покращувати аеродинамічні властивості транспортного засобу, позитивно впливаючи на витрату палива. Наприклад, спойлер здатний поліпшити обтічність і гарантувати додаткову притискну силу, а повітрозабірник на моторі охолодити двигун.

Основна відмінність від основних кузовних запчастин в тому, що автомобіль може рухатися по дорогах і без них, але разом з ними автомобіліст може поліпшити зовнішній вигляд авто і підвищити експлуатаційні характеристики. Досить просто замінити бампер, дзеркало, капот, кришку багажника на моделі з нестандартним дизайном або більш привабливі, ніж заводські моделі


Оригінальні і неоригінальні кузовні запчастини


Залежно від особистих переваг і фінансових можливостей, покупці завжди можуть купити оригінальні кузовні запчастини і аналоги від інших виробників:

  • оригінальні - це кузовні запчастини, які виробляє той же концерт, який випустив транспортний засіб. Подібні запчастини прекрасно підходять до автомобіля і поставляються в продаж спеціалізованими магазинами і сервісними центрами;
  • аналоги - це кузовні деталі, які виготовляє сторонній виробник, вони за зовнішнім виглядом і формою повністю аналогічні оригінальним деталям, або проводиться розробка з «нуля». Копії запчастин пропонують європейські фірми, а також є якісні аналоги з Тайваню та Китаю.

Довіряючи компаніям які виробляють аналоги, покупець може купити кузовні запчастини високої якості. Саме продаж аналогів набирає все більшої популярності, тому що такі запчастини коштують істотно дешевше, ніж оригінал. Тут головне зробити правильний вибір, щоб не купити запасні деталі низької якості, який швидко втратять свій зовнішній вигляд або будуть пошкоджені. Серед недоліків низькоякісних аналогів є зазори між елементами після монтажу. Також вони не можуть гарантувати той рівень захисту при ДТП, як якісні аналоги або оригінальні запчастини. Оптимальне рішення - купити оригінальну або якісний аналог для авто.

Як дізнатися оригінальну кузовную автозапчастин?


Якщо хочете бути впевненим в тому, що купили оригінальну кузовную деталь, необхідно звернути увагу на наступні чинники:

  • надаються оригінальні запчастини виключно в дилерських мережах і спеціалізованих магазинах;
  • поставляються всі деталі в оригінальній брендового упаковці з якісного картону і привабливим дизайном;
  • на упаковці обов'язково є логотип бренду, а також назва моделі авто;
  • на упаковці вказується код запчастини - 10 або 12 цифр і голограма, що гарантує високу якість;
  • деталь має точну підгонку під авто, рівні зварні шви і не має неприємного запаху.

З огляду на ці критерії, ви зможете вибрати і купити кузовні автомобільні запчастини від виробника, які обов'язково порадують високою якістю і ідеально підійдуть під транспортний засіб.

Де купити кузовні деталі для автомобіля в Україні?


Якщо ви хочете купити кузовні деталі, то не обов'язково відвідувати автомобільний ринок, а досить просто відвідати магазин автозапчастин «МІГЕЛЬ», де вас буде чекати широкий асортимент кузовних деталей для автомобілів різних марок. Одне з основних наших переваг - порядність і чесність, тому пропонуємо виключно оригінальний і сертифікований товар за доступними цінами.

Безпосередня співпраця з виробниками сприяють тому, що ціни на всю продукцію на 10-15% нижче, ніж в інших магазинах. Продаж проводимо виключно на прозорих умовах і пропонуємо приємні знижки для постійних клієнтів і оптових покупців.

Практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, допомагаємо підібрати оптимальне рішення, враховуючи всі побажання і особливості транспортного засобу. Разом з нами кожна людина, навіть слабо розбирається в автомобілях, зможе купити кузовні деталі для своєї машини.

Покупців порадує широкий асортимент - у нас є продукція від різних виробників для автомобілів різних марок і моделей, незалежно від року випуску і модифікацій. Якщо ви хочете замовити і купити кузовні запчастини для автомобіля на вигідних умовах, зателефонуйте до нас або заповніть форму на сайті.