Захист двигуна для автомобіля

Моторний відсік автомобіля піддається серйозним випробуванням, що пов'язано зі складними дорожніми умовами експлуатації в Україні. Особливо часто наїзд автомобіля на різні тверді і гострі перешкоди відбувається вночі при поганому освітленні: непомічений бордюр, відкритий люк, кучугури снігу, пеньок в траві і т.д. Все це сприяє тому, що стає необхідний захист двигуна для автомобіля. Саме вона зможе вберегти ваш транспортний засіб від згубного впливу зовнішніх факторів.

Захист здатна ефективно оберігати проводку, що виключає можливість викрадення. Іноді для викрадення злочинці перерізають провід від акумулятора для сигналізації, який знаходиться відносно низько. А якщо встановлений захист картера, то це зробити буде досить важко.

Якщо ви хочете убезпечити своє авто від різних пошкоджень при ударах і згубних зовнішніх факторів, досить просто купити захист двигуна для автомобіля у нас в інтернет-магазині. Пропонуємо найширший асортимент аксесуарів для захисту транспортного засобу виключно від відомих брендів. З широкого асортименту ви гарантовано зможете підібрати ідеальний захист картера для свого автомобіля.

Сталева захист двигуна - ваше авто під надійним захистом


На вітчизняному ринку надані в широкому асортименті універсальні варіанти захисту картера, яка хоч і можуть забезпечити ефективний захист моторного відсіку, але не зможуть гарантувати комфорт користувачеві. Саме з цієї причини ми пропонуємо своїм клієнтам купити захист двигуна, призначену під конкретну модель. Під час проектування використовуються 3D-технології, що дозволяють ідеально адаптувати захист під конкретний автомобіль.

Завдяки цьому у вас не буде складностей під час монтажу захисту - потрібно просто її прикріпити до днища авто за допомогою спеціальних кріпильних елементів. Ідеально прикриває кожен елемент з урахуванням конструктивних особливостей. Виготовлена ​​захист з високоміцної сталі, товщина якої від 2 до 3 мм. Це сприяє тому, що при підвищеному рівні міцності, вона має досить невелику вагу. Додатково сталь покривається полімерним покриттям, яке виключає виникнення корозії.

У захисті передбачені вентиляційні отвори, які будуть виключати нагрівання двигуна під час руху - автомобіль буде охолоджуватися під час руху природним шляхом. Передбачено спеціальні отвори для обслуговування автомобіля, наприклад, для зливу масла або заміни фільтра. Наявність ребер жорсткості гарантуватимуть високий рівень міцності і жорсткості конструкції, в цей час має досить маленькою вагою, тому не буде змінювати кліренс.

Тонкощі вибору захисту двигуна для авто


Перш ніж купити захист двигуна в Києві, потрібно враховувати індивідуальні технічні особливості машини. Потрібно переконатися в тому, що вона ідеально буде підходити під ваш транспортний засіб. З цією метою потрібно скористатися нашим зручним каталогом або пошуком, де досить просто ввести модель, тип кузова, об'єм двигуна або VIN-код автомобіля. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сприяє тому, що кожен зможе підібрати в каталозі саме те, що йому потрібно. Якщо виникнуть будь-які труднощі при виборі підходящої захисту картера для машини, на допомогу готовий прийти досвідчений фахівець, який не тільки підбере ідеальне рішення для вас, але і проконсультує по питаннях, що цікавлять.


8 основних причин встановити захист картера

  1. Захист від механічних пошкоджень. Захист картера здатна ефективно оберігати транспортний засіб при наїздах на різні предмети.
  2. Захист від згубних зовнішніх факторів. Особлива конструкція захисту картера з крилами дозволяє виключати потрапляння бруду в мотор, що буде гарантувати тривалу і стабільну роботу автомобіля.
  3. Захист від перегріву. Передбачено спеціальні розрізи в кузові автомобіля, що забезпечить оптимальний режим температури під час їзди.
  4. Захист від виникнення іржі. Полімерні покриття, які наносяться за допомогою спеціально призначених технологій, мають високу стійкість до пошкоджень, виключаючи виникнення іржі.
  5. Зниження рівня шуму. Ідеально буде прикривати підкапотний простір авто і завдяки спеціальним амортизаторам мінімізує рівень шуму.
  6. Зручність під час обслуговування. Щоб злити масло або замінити фільтр потрібно буде тільки відкрити спеціальні заглушки.
  7. Підвищення аеродинаміки. Автомобіль стає більш обтічним, що позитивно позначиться на експлуатаційних характеристиках авто
  8. Захист від угону. Картерной захист буде прикривати проводку в моторному відсіку, тому неможливо буде відключити сигналізацію.


Купити захист на двигун в інтернет-магазині "MIGEL"


У нас в інтернет-магазині ви можете купити захист на двигун для автомобілів в Україні на вигідних умовах, не виходячи з дому. Вам достатньо просто в зручному каталозі підібрати оптимальне рішення для себе, враховуючи елемент моторного відсіку, який ви хочете закрити і модель автомобіля. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, тому у нас надано тисячі позицій, серед яких ви гарантовано зможете знайти ідеальне рішення для свого автомобіля.

Вся продукція в каталозі сертифікована, що буде забезпечувати безпеку і надійність виробу. Безпосередньо співпрацю з виробником сприяє тому, що ціна захисту двигуна на 10-15% нижче, ніж в мережевих магазинах. При будь-яких труднощах в ході підбору, ви можете розраховувати на підтримку кваліфікованого фахівця. Доставляємо в будь-яку точку країни.